Silna Kobieta

Silna Kobieta

Katarzyna Gajkowska 19.90

Zacznij zmiany w swoim życiu dowiedz się, co powinnaś zrobić, aby wykorzystać swój potencjał i podnieść się nawet po największej porażce.

Dowiedz się więcej

Opinie czytelników

"Podnosi na duchu; pokazuje, że MOŻNA ZROBIĆ COŚ ZE SWOIM ŻYCIEM, nawet mając wór problemów na swoich barkach. Każda z nas może zmienić swoje nastawienie do naszych problemów i obrócić je w osobisty sukces!"

Ania Rutkiewicz 27 lat, recepcjonistka we wloskim hotelu

"Po przeczytaniu ebooka Stań sie kobietą sukcesu podjęłam pewne decyzje dotyczące nie tylko mojego życia zawodowego, ale również prywatnego. Postanowiłam dążyć z pełną odpowiedzialnością do wyznaczonych sobie celów. Nie poddawać się, gdy los rzuci mi kłodę pod nogi. Wiem, że dam radę. Start mam lepszy niż autorka. Mam wsparcie ze strony męża, z pewnymi problemami nie muszę się borykać. Wiem, że dam radę. Wiem, że STANĘ SIĘ KOBIETĄ SUKCESU - na każdym szczeblu. Zaczynam od już!!!"

Edyta Sołtysik mam 29 lat, 3 dzieci, męża

"Bardzo dobre, mądre rady, przyjemnie sie czyta, daje siłę i energię oraz ochotę do pracy nad sobą - naprawdę pomaga osiągnąć sukces POLECAM !!!"

Anna Kacprowicz 42 lata, kierownik

"Super ebook, pomógł mi podjąć kilka ważnych decyzji. Polecam gorąco szczególnie dla kobiet, które w życiu ktoś zranił. Nie poddawajcie się."

Magda M 29 lat, radca ds ekonomicznych
Dowiedz się więcej